Zdjęcie do tekstu - Atrium Reduta

Atrium Reduta

Atrium Reduta – otwarta w roku 1999 i rozbudowana w 2004 roku – przyciąga tłumy Warszawiaków. Co znajduje się w ofercie centrum handlowego?

Atrium Reduta

Oferta Centrum to prawie 120 sklepów, w tym KappAhl, H&M, Reserved, Sephora, Empik, x-kom.pl, Okame, Vissavi, Carrefour. Nowoczesne kino Cinema 3D – wygodne fotele, doskonale zaopatrzone bary kinowe, największe hity kinowe. CityFit – sieć klubów fitness, stworzona specjalnie dla Ciebie – korzystasz z najnowocześniejszego sprzętu renomowanych marek, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Atrium Reduta godziny otwarcia:

Galeria: pon – sob: 10:00 – 21:00, niedz: 10:00 – 20:00

Mieszkanie bezczynszowe – czym jest?

Informacje ogólne

Dojazd samochodem:

Dojazd z Centrum: kierować się na południe Alejami Jerozolimskimi; cały czas prosto aż do skrzyżowania z ulicą Mieczysława Grzymały-Sokołowskiego; następnie cały czas prosto drogą krajową DK2 aż Dworca Zachodniego; za Dworcem Zachodnim 1 km prosto wiaduktem, a następnie skręcić w prawo; Reduta znajduje się po prawej stronie.

Dojazd z południa: Aleją Katowicką (z kierunku Katowice) lub Aleją Krakowska (z kierunku Kraków); w kierunku Janek; następnie Aleją Krakowską w kierunku Raszyna, a następnie kontynuować Aleją Krakowską aż do skrzyżowania z ul. Łopuszańską skręcić w lewo, potem prosto aż do skrzyżowania z Alejami Jerozolimskimi; na skrzyżowaniu w prawo w Al. Jerozolimskie (DK2); następnie 4,7 km prosto w kierunku Centrum; następnie zjeżdżamy z wiaduktu lekko w prawo na rondo i na rondzie w lewo w ul. Mszczonowską w kierunku Centrum Handlowego; następnie skręcić w pierwszą w prawo (ul. Opaczewska); Centrum Handlowe znajduje się po lewej stronie.

Atrium Reduta położona jest w jednej z największych dzielnic biznesowych miasta, blisko centrum. Jest położona 8 minut od centrum miasta i zaledwie 15 minut jazdy samochodem do międzynarodowego lotniska. Bezpośredni dojazd zapewnia 10 linii autobusowych, jak również pobliska stacja kolejowa.

Transport publiczny

Autobusy: 127, 130, 157, 158, 178, 187, 191, 208, 517, 717

Sprawdź również inne centra handlowe w Warszawie:

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz