Zdjęcie do tekstu - Bazar na Polnej

Bazar na Polnej

Bazar na Polnej to jedne z pierwszych delikatesów w Warszawie, oferujących asortyment wysokiej jakości. Zlokalizowane niemal w centrum stolicy, działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, a w soboty od 9 do 17. Można tam znaleźć stoiska z kawiorem, rybami, owocami morza, cygarami, przyprawami, jak również z kwiatami i sadzonkami.

Bazar na Polnej – ul. Polna 13

Sprawdź również ofertę Gethome domów na sprzedaż warszawskiej dzielnicy Śródmieście.

Ocena Redakcji Immodi

Niegdyś najsłynniejszy po lewej stronie Wisły, oferuje najwyższą jakość produktów. Znajdziemy tu potrawy niemal z każdej części świata. Warto odwiedzić to miejsce, choć niektórzy narzekają na dość wysokie ceny.

Sprawdź również pozostałe bazary w Warszawie:

Śródmieście to jedna z najbardziej reprezentacyjnych dzielnic Warszawy. Obejmuje obszar ścisłego centrum stolicy, w tym Stare Miasto – tak chętnie odwiedzane przez turystów. To właśnie na obszarze Śródmieścia znajdują się Łazienki Królewskie, malownicza ulica Nowy Świat, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Teatr Wielki.

Śródmieście to także nowoczesne biurowce, hotele, centra handlowe, muzea, najsłynniejsze warszawskie teatry i najlepsze szkoły w stolicy. Tu znajdują się najważniejsze urzędy państwowe – Sejm, Pałac Prezydencki, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i liczne ministerstwa.

Jakie miejsca warto odwiedzić na warszawskim Śródmieściu? Gdzie wybrać się do teatru, kina czy restauracji? Sprawdź kompleksowy przewodnik po najciekawszych atrakcjach dzielnicy – https://gethome.pl/blog/srodmiescie-dzielnica-ktora-nigdy-nie-zasypia/.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz