Zdjęcie do tekstu - Control4

Control4

Najbardziej zaawansowane technologicznie apartamentowce na świecie są wyposażone w inteligentne systemy sterowania domem z licznymi funkcjonalnościami, które niewątpliwie wpływają na życie i komfort mieszkańców. Jednym z nich jest Control4. Na czym polega system? Podpowiadamy.

Złota 44 to miejsce, w którym definicją luksusu pozostaje jakość życia na najwyższym poziomie, a jej gwarancją jest zastosowanie technologii, które w prosty i intuicyjny sposób pomagają zarządzać apartamentem nawet z pozycji smartfona.

Chcesz kupić mieszkanie w Warszawie? Apartamenty Nowy Marysin mogą Cię zainteresować. Położony na warszawskim Wawrze budynek wielorodzinny, u zbiegu ulic Puławskiej i Marsa, to typowe miasto w mieście. Inwestycja składa się z kompleksu budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Control4 – inteligentny dom w zasięgu ręki

Inteligentny system Control4, który znajduje się na Złotej, utrzymuje pełną kontrolę nad wieloma elementami elektronicznymi w apartamencie. Cały system pozostaje zintegrowany z budynkiem, reaguje na zmieniające się warunki atmosferyczne oraz odpowiada stylowi życia mieszkańców. Control4 daje możliwość sterowania zautomatyzowanymi roletami okiennymi, oświetleniem, termostatami, umożliwia również regulację temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Miłośnicy muzyki i kina za pomocą dosłownie jednego przycisku, z łatwością sterują swoją domową salą koncertową lub własnym kinem.

System pozwala na prowadzenie wideorozmów z recepcjonistą.  Na dostępnym na Złotej 44 symulatorze, amatorzy sportu z łatwością umówią rundę golfa u concierge’a, a biznesmeni zarezerwują sale konferencyjne dostępne do użytku mieszkańców. Wszystko odbywa się bez konieczności opuszczania apartamentu.

Najcenniejsza funkcjonalność systemu podnosi komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, działając bez interakcji z właścicielem. W momencie gdy czujniki zamontowane na zewnątrz budynku wykryją silny wiatr, system Control4 automatycznie zamyka uchylne panele okienne. 

Inteligentny system domowy uzupełnia wyjątkową estetykę budynku, który został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Unikatowe rozwiązania architektoniczne oraz technologiczne uzupełniają ekologiczne standardy konstrukcyjne, takie jak trójszybowa fasada apartamentowca, która maksymalizuje wydajność energetyczną i eliminuje hałas z zewnątrz. Lokatorzy Złotej zdecydowanie poszukują  spokoju i prywatności.  Innowacyjne rozwiązania systemu tworzą idealną atmosferę do odpoczynku i relaksu, ale również do pracy w zaciszu domowego biura.

Złota 44

Złota 44 to najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej projektu światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Na przestrzeni 52 pięter mieszkańcy mogą doświadczać ekscytujących, panoramicznych widoków, które niczym żywe obrazy ulegają przemianie wraz z porami roku. Złota 44 to perfekcyjna przestrzeń mieszkalna. Doskonała lokalizacja w centrum Stolicy zapewnia łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury kulturalnej, komercyjnej i biznesowej.

Mieszkańcom dedykowano przestrzeń biznesowo-rekreacyjno-sportową z największym w Polsce prywatnym basenem o długości 25 metrów i w pełni wyposażoną siłownią. Redukcja hałasu, którą zapewnia nowoczesna konstrukcja fasady budynku zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę stanowiąc apartamenty idealnymi również dla wymagających rodzin. Najwyższą klasę budynku potwierdzają nagrody  przyznawane w prestiżowych konkursach, m.in. International Property Awards 2015-2016 gdzie inwestycja zwyciężyła w aż czterech kategoriach: najlepszy budynek mieszkalny w Polsce, najlepszy apartament w Polsce, najlepszy wieżowiec mieszkalny oraz najbardziej ekskluzywny design wnętrz.

Może Cię zainteresować: Wola Park a koronawirus – czy po pandemii zmieniły się zachowania konsumentów?

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz