Zdjęcie do tekstu - Długa - Pepper House

Długa (Pepper House)

Inwestycja Długa, oferowana bezpośrednio przez Pepper House, to kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych w niedalekiej odległości od Morza Bałtyckiego. Cztery lokale mieszkalne, wykończone w standardzie deweloperskim, posiadają odrębną własność z własnością gruntu. Jednak to nie jedyne atuty redłowskiej inwestycji. Co warto wiedzieć o projekcie Długa?

Długa – redłowskie domy

Długa to inwestycja, która składa się z kompleksu przestronnych domów z garażem, miejscem postojowym, ogrodem i kominkiem z ponadprzeciętnym standardem wykończenia. Co istotne i warte podkreślenia, już na etapie budowy istnieje możliwość aranżacji ścianek działowych, zamontowania gniazdek z wejściem USB, zamontowania – oprócz standardowych kaloryferów – ogrzewania podłogowego, instalacji systemu inteligentnego zarządzania domem Smart Home. 

Czym jest smart home ? Najprościej mówić o nim w kontekście domowej automatyki, czyli zestawu sprzętów, którymi możemy sterować zdalnie i programować je. To mogą być zarówno systemy oświetlenia, ogrzewania, alarmowe, dbające o nasze bezpieczeństwo (m.in. wykrywające gazy, zalania, ruch), jak i sterujące żaluzjami czy bramą do garażu).

Przeczytaj również: Styl art deco – jak wprowadzić go do wnętrza?

Co wyróżnia inwestycję? 

Inwestycja Długa znajduje się w Redzie, przy ul. Długa 90 (8.5 km od Gdyni), sprzedaż prowadzi Pepper House. Inwestycja Długa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych. Aktualnie w inwestycji Długa pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 78 do 81 metrów kwadratowych w cenie od 4 436 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 do 81 m2 w cenie od 345 000 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny
  • bramę do garażu, otwieraną na pilota

Dlaczego Reda? Reda to nowoczesne miasto, które jest częścią aglomeracji Trójmiasta. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów. Dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i dogodna lokalizacja sprawiają, że redłowskie nowe domy cieszą się sporym zainteresowaniem wśród przyszłych mieszkańców. 

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz