Zdjęcie do tekstu - Dom Mody Klif

Dom Mody Klif

Dom Mody Klif to nie tylko miejsce na luksusowe zakupy. W pięknych odświeżonych wnętrzach można także wspaniale spędzić czas w restauracji lub przy kawie. Dlaczego jeszcze warto tu zajrzeć?

Dom Mody Klif

W ofercie centrum handlowego można znaleźć produkty najlepszych marek odzieżowych, kosmetycznych i biżuteryjnych. Co ciekawe, warszawski klif często odwiedzają osobistości ze świata mody, rozrywki i biznesu – tutaj znajdują produkty w doskonałym gatunku oraz dyskretną, przyjazną obsługę. Wszystko to sprawia, że Dom Mody Klif znajduje się w rzędzie najbardziej ekskluzywnych centrów handlowych.

Remont mieszkania – jak zaplanować?

Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Leszno

Dom Mody Klif – sklepy

Dom Mody Klif to uznane i prestiżowe miejsce, w którym mieszczą się ekskluzywne butiki, takich marek jak: Baldinini, Guess, Premium Home, Villeroy&Boch, H&M z konceptem Home, Imperium Milano z marką Peserico, Marella, Marina Rinaldi, MaxMara, Lidia Kalita, Paul&Shark, Pollini, Stefanel, TOUS, Tru Trussardi, LG Brands, MOOD, Liu Jo i 10days.

Na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w piątej i szóstej edycji projektu SUPERBRANDS marka Klif została uznana za jedną z najsilniejszych polskich marek i zdobyła tytuły Superbrands Polska. Zaś w kategorii „Project of the Year ” Dom Mody Klif zdobył nagrodę CEE Retail Real Estate Awards 2012.

Sprawdź również inne centra handlowe w Warszawie:

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz