Zdjęcie do tekstu - Galeria Wileńska

Galeria Wileńska

Galeria Wileńska to nowoczesne centrum handlowe mieszczące się w samym sercu warszawskiej Pragi-Północ. To miejsce pierwszego wyboru dla większości mieszkańców i przejezdnych oraz turystów licznie odwiedzających prawą stronę Wisły. Dlaczego? Sprawdź koniecznie.

Szukasz domu dla Ciebie i Twojej Rodziny? Sprawdź ofertę gdańskich domów na sprzedaż portalu RynekPierwotny.pl.

Galeria Wileńska

Wśród sklepów i lokali obecnych na terenie Galerii Wileńskiej znajdują się między innymi: CCC, Sephora, Reserved, Bershka, Stradivarius, Flying Tiger, Starbucks, Homla, Empik. Na klientów czeka szeroka oferta gastronomiczna oraz hipermarket Carrefour.

Galeria Wileńska od samego początku istnienia aktywnie uczestniczy w życiu mieszkańców prawej strony Wisły , angażując się w szereg zintegrowanych działań.

Chcesz robić tańsze zakupy i korzystać z ofert specjalnych? Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj ze zniżek, rabatów i ofert specjalnych w wybranych sklepach, restauracjach i punktach usługowych Galerii Wileńskiej. Co możesz zyskać? Kilkadziesiąt zniżek i ofert specjalnych, bezpłatne zakupy ze stylistą, bezpłatny parking przez 3 godziny – i wiele, wiele innych.

Galeria Wileńska godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK – SOBOTA :
Od 09:00 do 21:00

NIEDZIELA :
Od 10:00 do 20:00

Sprawdź również inne centra handlowe w Warszawie:

Oceń ten artykuł!
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *