Zdjęcie do tekstu - Gdanska - Pepper House

Gdańska (Pepper House)

Inwestycja Gdańska, oferowana bezpośrednio przez Pepper House, to budynek wielorodzinny, położony w samym centrum Redy. Aktualnie w sprzedaży dostępnych jest 6 mieszkań, o powierzchni od 35 do 66 metrów kwadratowych. Co warto wiedzieć o inwestycji Gdańska? 

Gdańska – szczegóły inwestycji

Gdańska to inwestycja rewelacyjnie skomunikowana – w samym centrum Redy. Podróż do dworca PKP i SKM potrwa tylko 10 minut piechotą. Samochodem można przedostać się do całego Trójmiasta, a w okresie letnim wybrać się na Półwysep Helski.

Inwestycja Gdańska znajduje się w Redzie, ul. Gdańska 4 (6.6 km od Gdyni), sprzedaż prowadzi Pepper House. Inwestycja Gdańska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Może Cię zainteresować: Długa (Pepper House).

Aktualnie w inwestycji Gdańska pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 35 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 4 972 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 36 m2 w cenie od 200 000 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 55 m2 w cenie od 299 000 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 64 do 66 m2 w cenie od 325 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Odpowiednia liczba miejsc postojowych w tym także garaży zarówno dla właścicieli, jak i mieszkańców – to duży atut inwestycji, podobnie jak piwnica w cenie każdego mieszkania. Co istotne i warte podkreślenia, na etapie budowy istnieje możliwość aranżacji ścianek działowych – bez dodatkowych kosztów.

Reda – dlaczego warto tu zamieszkać?

Reda to nowoczesne miasto, które jest składową Małego Trójmiasta Kaszubskiego oraz częścią aglomeracji Trójmiasta. Od wschodu i północy Reda jest otoczona terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami, stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Tereny zielone stanowią aż 50% powierzchni miasta. To jeden z czynników, dla których osoby zainteresowane zakupem własnej nieruchomości, wybierają redłowskie nowe mieszkania

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz