Zdjęcie do tekstu - Inwestycje mieszkaniowe - Gdańsk

Inwestycje mieszkaniowe – Gdańsk

Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development, największego dewelopera w Polsce, uruchamia sprzedaż 91 mieszkań, w ramach kolejnego etapu osiedla Locus położonego w Rumi Janowie. Inwestycje mieszkaniowe – Gdańsk może się nimi pochwalić. Przeczytaj, dlaczego.

Bliskość Gdyni, nowoczesna architektura, doskonała infrastruktura miejska i komunikacyjna oraz rozległe tereny zielone zapewnią przyszłym mieszkańcom ciekawe możliwości spędzania czasu wolnego oraz szybki dojazd do Gdyni. Mieszkania w nowym etapie zostaną przekazane w I kwartale 2022 roku.

Osiedle Locus to unikalna lokalizacja łącząca w sobie bliskość tętniącego życiem centrum miasta Gdyni, malowniczych lasów i jezior czy nadmorskich plaż (w Rewie i Mechelinkach). Dodatkowo miejsca rekreacyjne w częściach wspólnych, liczne atrakcje sportowe w okolicy oraz pobliski Park Żelewskiego zachęcają do relaksu w otoczeniu natury.

Doskonałe położenie to również niepodważalny atut innej, gdańskiej inwestycji. Jodłowe wzgórza cieszą się sporym zainteresowaniem klientów.

Gustownie zaaranżowana zieleń w częściach wspólnych osiedla – dziedzińce wypełnione ozdobną roślinnością, wieloletnie świerki oraz przynależące do lokali mieszkalnych ogródki – wkomponowuje się w nowoczesną architekturę. Niska zabudowa osiedla, jasne elewacje i metalowe dekoracje przy balkonach wpisują się w kameralny charakter okolicy. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej (przystanek autobusowy znajduje się tuż przy osiedlu) oraz SKM (stacja Rumia Janowo) – 10 min. drogi spacerem.

Inwestycje mieszkaniowe – Gdańsk może się nimi pochwalić

Okolicę wyróżnia rozwinięta infrastruktura, która zapewnia codzienny dostęp do niezbędnych usług i udogodnień. Na miejscu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, targowisko, galerie handlowe oraz apteka. Dla osób lubiących wydarzenia kulturalne  – nieopodal mieszczą się Miejski Dom Kultury i Biblioteka Stacja Kultura, która została uznana za najpiękniejszą bibliotekę świata w międzynarodowym konkursie Library Interior Design Awards.

Oferta 91 mieszkań w 5-piętrowym budynku to kolejny etap rozwoju osiedla. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród mieszkań o metrażach od 31,62 m kw. do 85,57 mkw., w cenach pomiędzy 237 150 zł a 637 497 zł. W sprzedaży są również 54 garaże w cenie 21 000 zł oraz boksy i pomieszczenia na jednoślady (cena od 3 312 zł do 14 145 zł). Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także windy, komórki lokatorskie i rowerownie.

Docelowo na osiedlu Locus znajdzie się 271 mieszkań wraz z lokalami usługowymi w parterach od strony ul. Stoczniowców. Ukończenie całej inwestycji planowane jest na I kwartał 2022 r.

Przeczytaj również inny nasz artykuł: Inwestycje mieszkaniowe – Wrocław.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz