Zdjęcie do tekstu - Inwestycje mieszkaniowe - Poznań

Inwestycje mieszkaniowe – Poznań

Jeszcze w tym roku deweloper KM Building przekaże mieszkańcom 12 domów w zabudowie szeregowej. Jednocześnie trwa budowa kolejnych 23 domów, której zakończenie zaplanowano na II kwartał 2020 roku. Inwestycje mieszkaniowe – Poznań może pochwalić się ich dużą ilością.

To jest bardzo pracowity rok w ramach rozbudowy osiedla Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewie. Wiosną, nowym mieszkańcom deweloper przekazał 11 domów w zabudowie szeregowej, a już niedługo klucze do mieszkania otrzyma kolejne 12 rodzin. – Obecnie trwają prace wykończeniowe, w tym brukarskie – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Szeregowiec, który zostanie oddany jeszcze w tym roku to domy o powierzchni 86 mkw, a cena to 330.000 zł brutto. Jednocześnie trwa budowa dwóch kolejnych szeregów – nr V i VI. Pierwszy z nich to domy o powierzchni 70 mkw oraz dwa skrajne po 86 mkw. Natomiast szeregowiec nr VI to domy o powierzchni 86 mkw. Wstawiona została już stolarka okienna, a także trwają prace dekarskie oraz elewacyjne. Zakończenie realizacji tych dwóch szeregów inwestor planuje na II kwartał 2020 roku.

Planujesz zakup nieruchomości w Poznaniu lub okolicach? Koniecznie zapoznaj się z innymi, atrakcyjnymi ofertami deweloperów. Jednym z nich jest Leo Medica Poznań – projekt wart uwagi.

Wszystkie domy będą oddawane w podwyższonym stanie deweloperskim. Nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, instalację do kominka, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy. A to nie wszystko. Domy otrzymują oświetlenie, ogrodzenie, trawniki, podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. W zależności od nieruchomości dostępne są od 1 do 3 miejsc parkingowych. Wraz z rozbudową osiedla powstała także droga dojazdowa z kostki brukowej. W planach inwestora jest także poszerzenie części usługowo – rekreacyjnej.

Inwestycje mieszkaniowe – Poznań buduje

Osiedle Rodzinny Zakątek powstaje w Błażejewie, niedaleko Kórnika, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11. Dostępna jest również komunikacja podmiejska.Teren inwestycji graniczy z lasem, a liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z kolei w pobliskim Kórniku funkcjonują szkoły, przedszkola, apteki i liczne centra czy punkty handlowo – usługowe.

Może Cię zainteresować: Inwestycje mieszkaniowe – Gdańsk.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz