Zdjęcie do tekstu - Inwestycje mieszkaniowe - Szczecin

Inwestycje mieszkaniowe – Szczecin

Inwestycje mieszkaniowe – Szczecin może się nimi pochwalić. Firma Budnex wprowadziła do swojej oferty ostatni etap projektu przy ul. Lewandowskiego. Prace budowlane już trwają. W ramach nich powstanie 67 mieszkań, które będą gotowe do odbioru na początku 2022 roku.

Inwestycje mieszkaniowe – Szczecin się rozwija

Lewandowskiego IV to ostatnie mieszkania Budnex w tej popularnej lokalizacji. Do tej pory deweloper oddał w tym miejscu do użytku blisko 300 lokali, ale przyszłym roku do rąk właścicieli trafią klucze do kolejnych mieszkań.

W ramach IV etapu Osiedla Lewandowskiego dostępne będą mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Deweloper umożliwia również łączenie mieszkań w większe lokale. Takie zmiany inwestorskie na etapie budowy nie wiążą się z dodatkowymi kosztami, a można stworzyć wymarzone M o powierzchni nawet 140 m kw., łącząc dwa lokale siedemdziesięciometrowe. Firma Budnex znana jest również z tego, że oferuje swoim klientom mieszkania z dużymi balkonami. To co wyróżni tą inwestycję, to loggie o powierzchni nawet 14 m kw., które w większości przynależeć będą do najmniejszych mieszkań. Warto jednak nadmienić, że wszystkie lokale posiadają balkony o powierzchni od 6 do 15 m. kw.

Za projekt nowego budynku odpowiada gorzowski architekt Piotr Wiśniewski, a generalnym wykonawcą jest Budnex Deweloper. Aktualnie na budowie trwają prace ziemne w związku z przygotowaniem do budowy dwupoziomowej hali garażowej pod całą inwestycją. Mieszkania w tej lokalizacji będą dostępne w cenie już od 7200 zł za m kw.

Sprawdź również inne projekty w tym mieście. Sporym zainteresowaniem cieszą się apartamenty skarbiec. Istnieje wiele powodów, dla których warto zamieszkać w Szczecinie: atrakcyjne położenie, bliskość Niemiec, konkurencyjne ceny nieruchomości – to nie jedyne atuty Zachodniopomorskiego.

Inwestycje mieszkaniowe – Szczecin to dobra lokalizacja

Sukces szczecińskiego osiedla Budnex po części podyktowany jest świetną lokalizacją inwestycji. Blisko stąd  do ścisłego centrum miasta, dworca PKP, szkół i przedszkoli, a jednocześnie samo położenie osiedla osłania mieszkańców od zgiełku głównych miejskich ulic. 

Budnex w województwie zachodniopomorskim znany jest nie tylko ze swej szczecińskiej inwestycji, ale głównie z nadmorskich projektów. Sztandarowymi są kompleksy Porta Mare w Dziwnówku, oraz Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. W tym roku deweloper rozpoczął realizację kolejnej nadmorskiej inwestycji. To powstający w Dziwnowie kompleks Porta Mare Marina, który  składać się będzie 242 apartamentów. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2022 roku. 

Przeczytaj również inne nasze artykuły:

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz