Zdjęcie do tekstu - Inwestycje mieszkaniowe - Wrocław

Inwestycje mieszkaniowe – Wrocław

W grudniu BY MADE startuje z pierwszą inwestycją we Wrocławiu. Przy ulicy Legnickiej holding postawi aparthotel, który wyróżni się na tle podobnych obiektów. Jego najmocniejsze strony to kameralność, lokalizacja i infrastruktura dodatkowa. W realizacji uczestniczą specjaliści od mikroapartamentów. Inwestycje mieszkaniowe – Wrocław się w nich specjalizuje. Sprawdź, dlaczego.

Holding BY MADE dostał pozwolenie na budowę. Prace przy aparthotelu Legnicka 60C rozpoczną się na początku grudnia, a powinny zakończyć się w czwartym kwartale 2021 roku. Doświadczeni w realizacji inwestycji z mikroapartamentami przedstawiciele firmy podkreślają, że Legnicka 60C będzie wyjątkowym aparthotelem. Jego głównym atutem jest lokalizacja. Budynek wzniesie się w samym centrum Wrocławia, tuż przy galerii Magnolia Park i okolicznych biurowcach.

Niedaleko są dwie uczelnie: Wyższa Szkoła Bankowa oraz Dolnośląska Szkoła Wyższa. Pracownicy biurowców oraz firm z Wrocławskiego Parku Przemysłowego, a także studenci to potencjalni najemcy mikroapartamentów. W pobliżu są przystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniające doskonałą komunikację z najważniejszymi miejscami Wrocławia, takimi jak Rynek, Ostrów Tumski i plac Grunwaldzki. Nieopodal jest także stacja kolejowa Wrocław Mikołajów.

Kolejną zaletą jest kameralność inwestycji. Legnicka 60C to tylko 129 mikroapartamentów o powierzchni od 12,5 do 30,3 mkw. W strukturze dominują lokale ok. 18-metrowe. Mikroapartamenty stały się specjalnością tej pracowni, mającej duże doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach. Kolejnym wyróżnikiem aparthotelu jest infrastruktura dodatkowa. Na parterze budynku przewidziano kawiarnię z ogródkiem oraz recepcję i lobby ze strefą do coworkingu. Na dachu zaprojektowano taras ze strefą relaksu i widokiem na panoramę miasta. Przed budynkiem znajdą się miejsca postojowe oraz stojaki na rowery.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości we Wrocławiu? Rezydencja Maslicka to kolejna dolnośląska inwestycja, która może Cię zainteresować.

Inwestycje mieszkaniowe – Wrocław miastem innowacji

BY MADE jest nie tylko deweloperem, ale i operatorem. To oznacza, że za zarządzanie obiektem, gwarancję najmu i wypłatę zysku będzie odpowiedzialna jedna ze spółek holdingu, z doświadczeniem w zarządzaniu 4 gwiazdkowym hotelem. Spółka gwarantuje przyszłym właścicielom lokali roczną stopę zwrotu z inwestycji na poziomie 7%. Inwestorzy zapłacą za lokale w transzach, według harmonogramu zgodnego z postępem prac na budowie, co zabezpiecza ryzyko inwestycyjne.


Holding BY MADE to prestiżowe projekty, tysiące metrów zrealizowanych powierzchni i 20 lat doświadczenia w tworzeniu wysokiej klasy budynków. Dzięki bogatemu doświadczaniu trójki inwestorów holding dostarcza inwestorom kompleksowe i strategiczne wsparcie w zakresie projektowania, budowania i zarządzania nieruchomościami. Wysoki standard usług i szerokie kompetencje grupy przekładają się na sukces w realizacji każdej inwestycji. BY MADE każdorazowo zapewnia najwyższy standard wykonania i obsługi gotowych obiektów. Inwestorzy BY MADE zrealizowali m.in. szereg inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu i Oławie o łącznej liczbie 352 lokali (Redycka Wrocław, Tymiankowa Wrocław oraz Iwaszkiewicza Oława). Wśród realizacji hotelowych warto wymienić wysokiej klasy projekt hotelowy Red Baron w Świdnicy.

Może Cię zainteresować: Inwestycje mieszkaniowe – Szczecin.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz