Zdjęcie do tekstu - Konkurencyjna oferta dewelopera

Konkurencyjna oferta dewelopera

Konkurencyjna oferta dewelopera – jak ją rozpoznać? Minęły trzy miesiące od premiery inwestycji „Osiedle Owocowe”. Na początku marca, ze względu na ówczesną sytuację, został zmieniony termin Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, co wydawałoby się, nie będzie sprzyjać efektywnie sprzedaży podczas wiosny, zwykle udanej do branży deweloperskiej.

Tymczasem jest czerwiec, budowa Osiedla Owocowego zacznie się lada moment, a ponad połowa dostępnych mieszkań została już sprzedana. Czym przyciągają do siebie kupców „owocowe bliźniaki”, zdradza inwestor Gravis Developer, który w dobie pandemii notuje wyjątkowo dobre wyniki sprzedażowe na Osiedlu Owocowym w lokalizacji Komorniki-Rosnowo.

Oferta dewelopera – Osiedle Owocowe

Budowa I etapu Osiedla Owocowego według zamiarów inwestora rozpocznie się w lipcu bieżącego roku. Oddanie do użytku pierwszych budynków jest zaplanowane na przełom lata i jesieni 2021. W czasach, gdy większość firm deweloperskich poszukuje rozwiązań, by wzmocnić sprzedaż, Gravis Developer zaczyna myśleć o zaprezentowaniu kolejnego etapu swojego osiedla. – Początkowo, zastanawialiśmy się nawet nad zmianą daty premiery inwestycji z początku marca, na czas, kiedy sytuacja się odrobinę uspokoi, jednak postanowiliśmy, że przeniesiemy prezentację do przestrzeni internetowej. Nasza inwestycja spotyka się z pozytywnym odbiorem, ponieważ projekt sam siebie broni ofertą i udogodnieniami, jakie przedstawiamy naszym klientom w cenie domu. – mówi Sonja Łykowska, prezes firmy. Inwestor odpowiedzialny za Osiedle Kolorowe w Komornikach stawia na przestrzeń, a także elastyczność względem sugestii klientów, co stanowi wyróżnik wśród innych firm deweloperskich. Rzadko w ofercie domów w zabudowie bliźniaczej jest możliwe, by to klient według własnego uznania na etapie wczesnej rezerwacji, wskazał, jaki chce mieć układ parteru oraz umiejscowienia drzwi wejściowych swojego domu – od frontu, czy od boku. – Każdy klient, kupując dom, chce dobrze czuć się na osiedlu i wiedzieć, że przestrzeń jest wyjątkowa, przygotowana specjalnie dla niego. Stawiamy na podwyższony standard, a dużym atutem naszych domów są podwójne ściany, co jest niezwykle istotne w bliźniakach. Dzięki tej technice, mieszkańcy nie będą słyszeć siebie nawzajem, co gwarantuje komfort i prywatność, której możemy doświadczyć tylko w domach jednorodzinnych. – komentuje przedstawicielka Gravis Developer.

Plany infrastrukturalne firmy Gravis Developer są równie ambitne, co projekty domów. – Oprócz dróg wewnętrznych z odpowiednim oświetleniem, na osiedlu planujemy miejsce na plac zabaw dla dzieci. Domyślnie powstanie również sklep spożywczy, a blisko finalizacji jest też umowa z Gminą Komorniki związana z utworzeniem przystanku autobusowego na terenie inwestycji. Wszystko oczywiście z myślą o mieszkańcach naszej wspólnoty, co stanowi wartość dodaną osiedla – podkreśla Sonja Łykowska.

Potencjalnych klientów może zachęcić również lokalizacja Komorniki-Rosnowo. Z dala od zgiełku miasta, blisko Wielkopolskiego Parku Narodowego, a po oddaniu do użytku nowego etapu drogi ekspresowej S3 komunikacja z Poznaniem nie była szybsza. Na całym osiedlu ma stanąć łącznie 120 domów w zabudowie bliźniaczej (240 mieszkań). Ceny pojedynczych domów to 429 tys. zł. w I etapie. Biuro sprzedaży znajduje się na terenie inwestycji.

Przeczytaj również: Remont kuchni – czy może być przeprowadzony szybko i sprawnie?

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz