Zdjęcie do tekstu - Mieszkanie na parterze

Mieszkanie na parterze

Mieszkanie na parterze – dla jednych to rozwiązanie idealne, dla innych nie do przyjęcia. Taka nieruchomość jest zazwyczaj tańsza i oznacza przede wszystkim dużą wygodę komunikacyjną. Czy warto zainwestować w mieszkanie na parterze? Sprawdzisz w tym artykule.

Mieszkanie na parterze to jedna z wielu dostępnych opcji u inwestora 7d development.

Mieszkanie na parterze

Mieszkanie na parterze, choć owiane złą sławą i przez lata niedoceniane, dziś cieszą się sporym zainteresowaniem. Nowoczesne osiedla są budowane coraz sensowniej i lokale umiejscowione najniżej są dużo bardziej atrakcyjne, niż przed kilkunastoma laty. Zależnie od miasta, rodzaju nieruchomości i jej architektury oraz metrażu i lokalizacji, mieszkania na parterze mogą być zarówno tańsze, jak i droższe. Mieszkanie na parterze to wygoda, która. dotyczy przede wszystkim osób starszych i niepełnosprawnych, mających ograniczenia ruchowe. Inną zaletą mieszkania na parterze jest dodatkowa przestrzeń w postaci ogródka. Po wcześniejszym uzgodnieniu, możemy ten kawałek zieleni wykorzystać jako taras.

Przeczytaj: Mikroapartamenty – czy ich zakup to dobra inwestycja?

Decyzja o zakupie mieszkania powinna być bardzo dobrze przemyślana a nieruchomość dopasowana do potrzeb i preferencji przyszłych właścicieli. Musimy spojrzeć na siebie, czego potrzebujemy, jakie mamy możliwości. Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas do jak najlepszego rozwiązania. I być może się okaże, że mieszkanie na parterze jest idealnym miejscem do życia.

Oceń ten artykuł!

1 thought on “Mieszkanie na parterze”

  1. Mieszkanie na parterze to moim zdaniem świetny pomysł. Teraz kiedy większość osiedli jest strzeżona to nie ma się czego bać, a ogródek to naprawdę fajna rzecz;) Ja mam mieszkanie na parterze i świetnie mi się mieszka. Zresztą na inne mieszkanie w Warszawie nie byłoby mnie stać;)

    Kasia

Dodaj komentarz