Zdjęcie do tekstu - Mieszkanie pod klucz

Mieszkanie pod klucz

Firma YIT nawiązała współpracę z trzema pracowniami architektury wnętrz – Decoroom, Deer Design oraz Grast-MTB. Od tej pory wszystkie osoby, które kupiły mieszkanie na jednym z osiedli fińskiego dewelopera, mogą otrzymać atrakcyjne rabaty na usługę wykończenia go pod klucz.

Berlińczyk skarży się na najem, a płaci tyle samo, co warszawiak – dlaczego?

Mieszkanie pod klucz z architektami

– Urządzenie mieszkania jest pierwszym, najważniejszym krokiem, jaki podejmujemy po załatwieniu wszystkich formalności związanych z jego zakupem. Jest jeszcze bardziej czasochłonne i zwykle wiąże się z kolejnym dużym wydatkiem. Chcąc ułatwić naszym klientom ten proces, zdecydowaliśmy się na współpracę z pracowniami, które wykańczają pod klucz. Wybraliśmy firmy wyróżniające się bogatym doświadczeniem, wysoką jakością usług oraz dużym zrozumieniem indywidualnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że z nimi urządzanie wnętrz będzie przebiegać sprawnie i profesjonalnie, a efekt zadowoli nawet najbardziej
wymagających – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce.

Czy Polacy kupują za dużo mieszkań? Sprawdź.

Wszystkie pracownie oferują różne pakiety w zakresie aranżacji wnętrz – od standardowych po ekskluzywne. Klienci mogą jednak liczyć na elastyczność w zakresie dopasowania rozwiązań do ich konkretnych potrzeb. Prace prowadzone są przez profesjonalne ekipy przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Może Cię zainteresować: Green Home – co warto wiedzieć o inwestycji?

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz