Zdjęcie do tekstu - Nieruchomości Gdańsk

Nieruchomości Gdańsk

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego, która wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto, łącząc w sobie bogatą historię i atrakcyjną nowoczesność, a także miasto portowe zlokalizowane nad Zatoką Gdańską. Nieruchomości Gdańsk – gdzie znaleźć idealne mieszkanie?

Nieruchomości Gdańsk

Miasto z ponad 1000 letnią tradycją, morska stolica Polski i jeden z największych portów nad Bałtykiem – wszystkie te wartości określają Gdańsk. To wyjątkowa metropolia, która od zawsze przepełniona jest duchem wolności i odwagi. Łacińska sentencja „Nec Temere, Nec Timide” będąca mottem Grodu Neptuna najlepiej oddaje charakter, tego niegdyś hanzeatyckiego miasta. To ponadczasowe hasło, którym każdy z nas powinien się kierować: odważnie, ale z rozwagą.

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk na Gethome – zlokalizowane są nie tylko w centrum miasta, ale również w pozostałych jej częściach. Sprawdź, co oferują.

Gdańsk jest miastem niezwykle interesującym, w którym turyści znajdą interesujące zabytki i ciekawe miejsca by spędzić wolny czas. Można przejść się Drogą Królewską nad Motławę i dalej jej brzegiem. Wybrać się do Oliwy, gdzie można spędzić czas w parku lub odwiedzić zoo. Dla bardziej aktywnych turystów polecamy wycieczkę do zabytkowej kuźni wodnej lub na pachołek, z którego rozciąga się niesamowita panorama na cały Gdańsk.

W mieście działa Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański a także Akademia Medyczna. Gdańsk nieustannie się rozwija i wciąż przyciąga do siebie studentów, nowych inwestorów a także turystów, chcących wypocząć nad morzem i przyjrzeć się z bliska wspaniałej historii tego miejsca.

Przeczytaj również inne nasze artykuły:

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz