Zdjęcie do tekstu - Osiedle owocowe

Osiedle owocowe

Projekt Osiedle Owocowe od Gravis Developer w lokalizacji Komorniki-Rosnowo koło Poznania, idealnie wpasowuje się w aktualnie panujące trendy na rynku nieruchomości.

Inwestor proponuje swoim klientom dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej, każdy z działką o powierzchni 465 mkw. Sama powierzchnia zielonego ogrodu to około 400 mkw.

Wielka płyta wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem – przeczytaj, dlaczego.

Osiedle owocowe – co warto o nim wiedzieć?

Analizując panujące warunki na rynku domów i mieszkań deweloperskich, możemy zauważyć zwiększone zainteresowanie klientów inwestycjami, które w swojej ofercie posiadają dom z ogrodem. Osiedle Owocowe to ukłon w stronę klientów ceniących sobie spokój oraz aktywność na świeżym powietrzu. – Projekt został stworzony z myślą o rodzinach, ale nie tylko. Własny ogród, w którym można spędzać czas z najbliższymi na świeżym powietrzu, a do tego czuć swobodę przez odpowiednią ilość miejsca, to dla osób mieszkających na przedmieściach dużego miasta sprawa niezwykle istotna. – mówi Sonja Łykowska, prezes firmy Gravis Developer. Ważną kwestią związaną z budowanym w lokalizacji Komorniki-Rosnowo osiedlem jest również cena. Za metr kwadratowy zapłacimy tylko 3922 zł brutto!

Osiedle Owocowe nie jest pierwszym, za które odpowiedzialna jest firma Gravis Developer. Motywacją do stworzenia tej inwestycji, był sukces poprzedniej – Osiedla Kolorowego w Komornikach. – Zdobyliśmy wiedzę i feedback z rynku, przeanalizowaliśmy potrzeby naszych klientów. Stąd decyzja o nowym projekcie, w takim kształcie – komentuje prezes firmy. Nowa inwestycja będzie przeprowadzona w kilku etapach. Łącznie zaplanowane jest 240 domów w zabudowie bliźniaczej. Pierwszy etap, czyli 10 budynków (20 domów) jest już w sprzedaży, a oddanie gotowych lokali do użytku planowane jest za niecały rok. Osiedle przy ulicy Jarzębinowej zostanie również kompleksowo wyposażone w chodniki, drogi wewnętrzne i oświetlenie. Ponadto deweloper przy wczesnej rezerwacji domu, daje możliwość przeprojektowania i aranżacji parteru według własnych oczekiwań nabywcy. Po konsultacji z architektem klient może wybrać stronę usadowienia drzwi wejściowych. Docelowo na terenie inwestycji powstanie przestrzeń na sklepy oraz plac zabaw. Biuro sprzedaży zlokalizowane jest na terenie inwestycji.

Lokalizacja inwestycji również jest dokładnie przemyślana przez przedsiębiorców. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się dwie szkoły podstawowe oraz przedszkola.   Bliskość do zachwycającego krajobrazem Wielkopolskiego Parku Naturalnego, gwarantujące spokój przedmieścia oraz szybka komunikacja z Poznaniem, mogą zachęcić niejednego mieszkańca miasta do zmiany lokum.

Może Cię zainteresować: Recycling w branży deweloperskiej.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz