Zdjęcie do tekstu - Plac Unii

Plac Unii

Plac Unii to ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Salony najpopularniejszych marek, przytulne kawiarnie, wszystko w nowoczesnej przestrzeni i wyjątkowej lokalizacji. Co jeszcze tu znajdziesz?

Plac Unii City Shopping

To nowe centrum handlowe w Warszawie, stanowiące część wielofunkcyjnego kompleksu Plac Unii, zlokalizowanego w wyjątkowym miejscu – na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Na trzech poziomach Plac Unii City Shopping mieszczą się salony popularnych marek, ekskluzywne butiki, punkty usługowe i gastronomiczne oraz Supersam, nad którymi rozciąga się imponujący szklany dach.

Nie tylko w Warszawie powstają takie inwestycje. Sprawdź ofertę krakowskich deweloperów i zobacz, co buduje się w stolicy Małopolski.

Architektura Placu Unii nawiązuje do jednego z najstarszych i najbardziej znanych nowojorskich drapaczy chmur – Flatiron. Koncepcja została opracowana przez renomowaną pracownię APA Kuryłowicz & Associates. Charakteryzuje się wizjonerskim połączeniem jakości i funkcjonalności z estetyką, jak również nowoczesności z historycznym kontekstem lokalizacji.

Sprawdź również inne centra handlowe w Warszawie:

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *