Zdjęcie do tekstu - Podolany - inwestycje

Podolany – inwestycje

Podolany – to tu powstaje bogata inwestycja 2-poziomowych mieszkań oraz domów – niewielu deweloperów może zaoferować klientom tak wiele, szczególnie na terenie Poznania.

Podolany – dlaczego warto?

Osiedle wyróżnia się nie tylko spokojną, pełną zieleni lokalizacją, ale przede wszystkim ciekawą i zróżnicowaną ofertą lokali. Sky Investments w ramach I etapu realizuje 5 domów z prywatnymi ogrodami oraz 24 mieszkania 2-poziomowe wraz z tarasami na dachu o powierzchni do 20 mkw. 

Jesteśmy dumni, że Poznaniacy doceniali ten wyjątkowy projekt. Cieszy również fakt, że aktualnie w ofercie pozostały ostatnie mieszkania o powierzchni około 76 – 79 mkw. – informuje Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments.

Przeczytaj: Stolica nie jest już najdroższym miastem.

Na parterze każdego z lokali znajdować się będzie przestronny salon z aneksem kuchennym, toaleta, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na piętrze przewidziano 3 sypialnie oraz łazienkę. We wszystkich mieszkaniach i domach oferowane jest poddasze nieużytkowe. Finalizacja I etapu planowana jest na II kwartał 2020 roku. Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy Heleny Rzepeckiej. 

Wybierając dom lub mieszkanie, klienci zwracają uwagę na kilka aspektów. Wspomniana lokalizacja, metraż, bliski dostęp do komunikacji miejskiej czy terenów zielonych – to ma swoją wagę – dodaje Agnieszka Jałoszyńska.

Może Cię zainteresować: prace budowlane – na jakie etapy się dzielą?

Podolany – komfort mieszkańców

O sporym komforcie będą mogli mówić przyszli mieszkańcy Heleny Rzepeckiej. Wystarczy kilka chwil, aby z osiedla dotrzeć nad Jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka oraz otaczające je lasy. Do dyspozycji odwiedzających są również siłownia zewnętrzna, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki. Natomiast najbliższa okolica inwestycji zapewnia liczne ścieżki biegowe oraz rowerowe. Rodziny z dziećmi z pewnością zadowoli bliskość zaplecza edukacyjnego, punktów usługowo-handlowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Ponadto dla większego komfortu mieszkańców na terenie inwestycji zaprojektowano zielony skwer oraz elementy małej architektury. 

Przeczytaj też: Tulce – inwestycje

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz