Zdjęcie do tekstu -Poznań inwestycje

Poznań inwestycje – Podolany

Poznań inwestycje z każdym rokiem są tu budowane. Na Podolanach, przy ulicy Jasielskiej nieruchomość cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Poznaniaków. Przyczyniła się do tego spokojna, pełna zieleni i terenów rekreacyjnych okolica, dogodna komunikacja oraz ciekawa oferta mieszkaniowa od EBF Development.

Poznań inwestycje

Ostatnie tygodnie to czas intensywnych prac dla poznańskiego oddziału EBF Development. Deweloper prowadzi sprzedaż mieszkań w budynkach numer 6, 7 oraz 8, gdzie w ofercie pozostały ostatnie lokale o powierzchni od 42 do 85 mkw., w których zaprojektowano 2, 3  lub 4 pokoje.  Każde mieszkanie zostanie wyposażone w balkon lub przestronny taras dla mieszkań na parterze. Klatki schodowe posiadać będą cichobieżne windy, a pod budynkami powstanie przestronna hala garażowa. Z myślą o potrzebach klientów zaplanowano również komórki lokatorskie.

Nowe domy w Poznaniu – jak kształtują się ich ceny?

Dodatkowo EBF Development prowadzi już zaawansowane prace przy budynku numer 8, którego zakończenie budowy planujemy na czerwiec 2020 roku. Łącznie osiedle wzbogaci się o 80 lokali mieszkalnych. To oczywiście nie koniec działań zielonogórskiego dewelopera (przeczytaj: o co pytać dewelopera) na terenie Poznania. Trwają obecnie ostatnie prace nad uruchomieniem sprzedaży mieszkań w budynku nr 9 – Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie wkrótce przedstawmy pełną ofertę oraz do odwiedzenia naszej inwestycji podczas Drzwi Otwartych przy ul. ul. Jasielskiej 14C/3 w godzinach 10 – 15  – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

Podolany – dlaczego warto?

Okolica, w jakiej powstaje to nowoczesne osiedle, cechuje się dużą ilością terenów zielonych, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną. Jezioro Rusałka, ścieżki rowerowe i joggingowe zachęca do codziennego aktywnego wypoczynku. A doskonale zorganizowana sieć połączeń komunikacji miejskiej, pozwala sprawnie dotrzeć do centrum Poznania. Jednocześnie warto pamiętać, iż pożądane na co dzień udogodnienia, jak sklepy czy placówki oświatowe znajdują 5 minuty od inwestycji.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz