Zdjęcie do tekstu - Rodzinny Zakątek

Rodzinny Zakątek

Osiedle Rodzinny Zakątek zwiększyło się o kolejne 12 domów w zabudowie szeregowej. Trwa także budowa kolejnych szeregów – łącznie 23 domów o powierzchni 70 i 86 mkw.

Trwa IV etap rozbudowy osiedla Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewie. Pod koniec 2019 roku, deweloper przekazał nowym mieszkańcom 12 domów w zabudowie szeregowej. W budowie pozostaje szeregowiec nr 5, w ramach którego powstanie 11 domów o powierzchni 70 mkw i 2 skrajne o powierzchni 86 mkw. Realizowany jest także szeregowiec nr 6, czyli 10 domów o powierzchni 86 mkw. – Na jednym szeregowcu trwają prace dekarskie, na drugim zostały one już zakończone. Wykonywane są także tynki wewnętrzne, a już niedługo rozpoczniemy prace związane z wylewaniem posadzek. – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Realizowane aktualnie domy deweloper planuje zakończyć w II kwartale 2020 roku. Ceny rozpoczynają się od 298.000 złotych brutto za dom o powierzchni 70 mkw. Większy dom, czyli o powierzchni 86 mkw to kwota 343.000 złotych brutto. W sprzedaży jest jeszcze kilka gotowych domów.

Rodzinny Zakątek – standard

Domy realizowane przez KM Building mają tzw. podwyższony stan deweloperski. Nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, ogrzewanie podłogowe czy instalację do kominka. Jest także oświetlenie, ogrodzenie, trawniki, podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Nie brakuje także miejsc postojowych, od 1 do 3, w zależności od zakupionej nieruchomości. Na osiedlu powstała także droga dojazdowa z kostki brukowej.

Osiedle Rodzinny Zakątek położone jest w Błażejewie, niedaleko Kórnika, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11. Dostępna jest również komunikacja podmiejska.Teren inwestycji graniczy z lasem, a liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z kolei w pobliskim Kórniku funkcjonują szkoły, przedszkola, apteki i liczne centra czy punkty handlowo – usługowe.

Może Cię zainteresować: Colliers International – jakie inwestycje ma w planach deweloper?

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz