Zdjęcie do tekstu - Śródka - inwestycje

Śródka – inwestycje

Deweloper Grupa Partner oficjalnie rozpoczął budowę drugiego etapu inwestycji Śródka OdNowa. W ramach projektu przy ul. Bernata na poznańskiej Śródce powstanie czterokondygnacyjny budynek z 83 mieszkaniami, boksami rowerowymi przynależnymi do każdego lokalu oraz miejscami postojowymi w hali garażowej. Finalizacja nastąpi w  I kwartale 2021 roku.

Zerknij na poznańskie oferty nowych domów.

Śródka OdNowa

W pierwszym etapie osiedla oddano trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny z 29 mieszkaniami o metrażu 34 – 72 mkw., które w 100% zostały sprzedane. Drugi etap zakłada wzniesienie, nieco wyższego, czterokondygnacyjnego budynku z 83 mieszkaniami. W ofercie znalazły się zróżnicowane lokale o metrażu od 27 do 80 mkw. Są to zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przypisano ogródki, zaś do lokali na piętrach balkony. Inwestor, Grupa Partner przygotuje również boksy rowerowe w cenie oraz podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi. Ceny zaczynają się od 219 225 zł brutto. Powstanie droga wewnętrzna, oświetlenie oraz zaaranżowana zostanie zieleń. Zgodnie z harmonogramem prace mają zakończyć się w I kwartale 2021 roku, wówczas pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze do własnych M.

Odwrócona hipoteka – na czym polega? Sprawdź koniecznie.

Inwestycja – charakterystyka

Śródka OdNowa to przestrzeń, w której można „na nowo” zbierać siły w otoczeniu natury, bo blisko jest tu wiele atrakcji. Śródka to dziś miejsce odkrywane od nowa – przekonuje inwestor. Droga rowerowa na Śródkę i Wartostrada, ciąg komunikacyjny dla rowerzystów znajdują się obok budynku. Około 800 m od ulicy Bernata jest położone Jezioro Malta, a także Ostrów Tumski, Brama Poznania, czy Stary Rynek. A do tego liczne trasy spacerowe czy kompleks spacerowo-rekreacyjny Termy Maltańskie. Dogodna komunikacja sprawia, że lokalizację docenią osoby pracujące w centrum poznania, jak i rodziny, które w szybki sposób dotrą do pobliskich szkół.

Może Cię zainteresować: Jeżyce – inwestycje.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz