Zdjęcie do tekstu - Standard wykończenia

Standard wykończenia

Coraz większa popularność wykończenia pod klucz we wszystkich segmentach rynku, wymusiła stworzenie różnych wariantów oferty, szczególnie pod względem ceny. Standard wykończenia – co musisz o nim wiedzieć? Sprawdzisz w tym artykule.

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości? Poznaj oferty w inwestycji gagarina 108 – cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Standard wykończenia

Deweloperzy stosują najczęściej trzy programy: dla tych kupujących, którzy przygotowani są na najmniejszy wydatek, wariant droższy i najdroższy, często nawet na poziomie luksusowego apartamentu. Oprócz tego w każdym z nich dostępna jest usługa projektanta wnętrz. Najczęściej klient ma do wyboru różne linie produktów konkretnych marek, a wybór nawet w wersji najtańszej obejmuje kilka wersji kolorystycznych. Deweloperzy są jednak elastyczni i dopuszczają także dobór artykułów wykończeniowych spoza katalogu, na indywidualne zamówienie.

Usługa wykończenia pod klucz powierzona firmie deweloperskiej ma jeszcze jedną zaletę. Często firmy deweloperskie przygotowują mieszkania modelowe, wykończone według przyjętych standardów, gdzie klient ma możliwość obejrzeć efekt bardzo zbliżony do zamówionego już po wykonaniu. To coś więcej niż wizualizacja, którą oferują projektanci wnętrz, bo modelowe mieszkanie pozwala zaprezentować również jakość prac wykończeniowych, wybrane kolory w odpowiednim świetle czy na dużych powierzchniach ścian, co może być istotne dla wymagających klientów.

Wykończenie to nie wszystko

Nowoczesne wzornictwo i trendy w urządzaniu wnętrz wymagają kompleksowego podejścia do projektowania. To również ma odzwierciedlenie w ofercie deweloperów. Mieszkanie pod klucz to często nie tylko wykończenie, ale także wyposażenie w sprzęt niezbędny w domu.

Przeczytaj: Ulga mieszkaniowa – jak ją uzyskać?

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz