Zdjęcie do tekstu - Tulce - inwestycje

Tulce – inwestycje

Coraz częściej podejmujemy decyzję o zakupie własnego M. Podpoznańskie Tulce oferują dużo inwestycji. Jak donoszą statystyki, Polacy chcą mieszkań na swoim. Jednak jak wybrać sprawdzonego dewelopera? Jak dokonać właściwego wyboru? Przeczytasz w tym artykule.

Złoto – czy to wciąż dobra inwestycja? Sprawdź sam.

Firma Kos-Dom to luboński deweloper, który na rynku funkcjonuje od 1992 roku. Jest więc ponad 27 lat w branży, a co za tym idzie posiada spore doświadczenie, procentujące podczas poszczególnych realizacji osiedli. Na swoim koncie ma kilkanaście  zakończonych projektów w Luboniu oraz pięć poza rodzimymi granicami. Wśród inwestycji można wskazać mieszkania i domy w zabudowie szeregowej w Zalasewie, Komornikach czy Plewiskach.

Wybór poszczególnych lokalizacji przeznaczonych pod inwestycje podyktowany był przede wszystkim komfortem wynikającym z mieszkania w spokojnej podmiejskiej okolicy, jak również dogodnym dojazdem do Poznania, gdzie wielu mieszkańców pracuje a dzieci uczęszczają do szkół ponadpodstawowych – podkreśla Jan Kaczmarek z firmy Kos-Dom.

W latach 2007-2008 firma Kos-Dom postawiła na budowę domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w Komornikach. W ten sposób powstało Osiedle Soplicowo, w którego skład weszły domy o metrażu wahającym się między 80 a 120 mkw. Przyszli mieszkańcy docenili tu bliskość szkół, przedszkoli, sklepów, przystanków komunikacji podmiejskiej oraz terenów zielonych i rekreacyjnych, jak Wielkopolski Park Narodowy. Sukces Osiedla Soplicowo sprawił, że Kos-Dom podjął się przygotowania kameralnej inwestycji przy ul. Fabianowskiej 89 w Plewiskach. W skład osiedla weszło 28 domów w zabudowie szeregowej (100-120 mkw), które również cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Poznań – inwestycje

Innym przykładem inwestycji w okolicach Poznania jest realizowane w latach 2002 – 2006 Osiedle Wielkopolskie w Zalasewie. Na budowę złożyło się 80 domów w zabudowie szeregowej o zróżnicowanym metrażu – od 95 do 100 mkw. W tej lokalizacji powstało również Osiedle Sarmackie mieszczące się między ulicami Planetarną a Siewną. W jego skład weszło 26 domów szeregowych. Każdy lokal posiadał własny ogród, a deweloper zadbał o elementy małej architektury, m.in. drogi i chodniki wykonane z kostki brukowej. W obrębie osiedla wybudowana także lokale usługowe. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców całe osiedle zostało utrzymane w konwencji zamkniętej.

Tulce – najlepsze inwestycje

Najnowszym przedsięwzięciem Kos-Domu jest realizacja Osiedla Ziołowego – Tulce kuszą atrakcyjną powierzchnią. W sprzedaży łącznie, w ramach I i II etapu znalazły się 23 domy w zabudowie szeregowej. Deweloper zaproponował dwa warianty architektoniczne lokali. W segmencie typu B na parterze zaaranżowano przestronny salon z aneksem kuchennym, toaletą i garażem. Na piętrze umieszczono trzy sypialnie, garderobę oraz dużą łazienkę. Segment typu C o metrażu 114,01 mkw zawiera na parterze przestronny salon, oddzielną kuchnię doświetloną oknem, przedsionek z garderobą i łazienkę, a na piętrze cztery sypialnie oraz łazienkę. Do każdego typu domów przynależą własne ogródki

– od 75 do 260 mkw. – Wygoda i zadowolenie mieszkańców naszych osiedli procentuje, bowiem część klientów pojawiło się u nas z polecenia – podkreśla Jan Kaczmarek.

Przeczytaj także inny nasz artykuł: Podolany – inwestycje.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz