Zdjęcie do tekstu - Visual walk

Visual walk

Nabywcy mieszkań dostali nowe możliwości. Teraz mogą obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu, porozmawiać z doradcą i dokonać rezerwacji. Te udogodnienia pomagają w wyborze. Visual walk – co warto nim wiedzieć?

Osoby poszukujące nowego mieszkania nie mają tymczasowo możliwości odwiedzenia biura sprzedaży i obejrzenia lokalu na żywo. Nie oznacza to jednak, że dokonanie wyboru i załatwienie formalności jest niemożliwe lub mocno utrudnione. Wręcz przeciwnie. Nie wychodząc z domu można i porozmawiać z doradcą, i obejrzeć mieszkanie, a także je zarezerwować, uzyskując przy tym dogodne warunki zakupu. Jak to wszystko zrobić zdalnie?

Sprawdź: wiosenne alergie – co warto o nich wiedzieć?

Visual walk

Warto zacząć od odpowiedniego przygotowania. Teraz jest mnóstwo czasu do namysłu i na sprawdzenie najważniejszych kwestii np. rzetelności i doświadczenia dewelopera. To bardzo ważne, żeby znaleźć tego, który jest godny zaufania. – Wówczas zyskujemy pewność, że inwestycja zostanie doprowadzona do końca, a standard wykonania budynku i mieszkań będą na wysokim poziomie – mówi Natalia Pawlic, doradca klienta w firmie RED Development z 13-letnim doświadczeniem w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W stolicy Wielkopolski RED stawia obecnie czwarty budynek rodzinnego osiedla Red Park.

Na tym etapie warto odpowiedzieć sobie na pytanie o część miasta, która będzie najbardziej sprzyjać komfortowemu życiu. W Poznaniu dużą popularnością cieszą się spokojne i zielone rejony – nieco bardziej oddalone od centrum, ale dobrze z nim skomunikowane. Przykładem takiej części miasta jest Dębiec, który ma wiele atutów, m.in. jest miejscem kompletnym, gdzie znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: są tu sklepy, szkoły, przedszkola, miejsca rekreacji itp. Największą jego zaletą jest jednak bliskość natury. – Osiedle Red Park znajduje się w malowniczym otoczeniu parku i terenów zielonych. To idealne miejsce dla każdego, kto lubi otaczać się zielenią, a jednocześnie chce korzystać ze wszystkich uroków miasta – podkreśla Natalia Pawlic.

Visual walk – rezerwacja lokalu

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego mieszkania. Zanim podejmie się decyzję, warto obejrzeć różne ich rodzaje. Można to zrobić w trakcie wirtualnego spaceru. Cyfrowe zwiedzanie jest dostępne na stronie internetowej Red Parku. Online można obejrzeć mieszkania, które cieszą się największym zainteresowaniem, czyli dwu- i trzypokojowe. Spacer daje szansę obejrzenia wszystkich pomieszczeń i zobaczenia imponującego widoku z balkonu. W 13-piętrowym budynku znajdzie się w sumie 137 mieszkań, także czteropokojowych o powierzchni do 99 mkw. Do wyboru są wersje z osobną kuchnią lub aneksem w salonie. Każde z nich z balkonem, tarasem lub ogródkiem na parterze. Mieszkania można łączyć i zmieniać ich układ.

Nieodłączną częścią procesu wyboru jest rozmowa z doradcą, który odpowie na wszystkie pytania, podpowie i rozwieje wątpliwości. Teraz z łatwością można zrobić to zarówno telefonicznie i mailowo, jak i przez czat video. – Jesteśmy pewni, że wprowadzony zdalny system pomoże w podjęciu decyzji w sprawie zakupu nowego mieszkania. Tym samym umożliwiamy kupującym zdalne dokonanie rezerwacji, z gwarancją zachowania ceny. Rezerwacja będzie aktywna do końca trwania kwarantanny społecznej – zapewnia Natalia Pawlic.

Kolejnym dużym udogodnieniem jest wydłużona możliwość skorzystania z atrakcyjnego systemu płatności 20/80, w którym przy podpisaniu umowy deweloperskiej płaci się tylko 20% ceny, a resztę dopłaca się dopiero po zakończeniu budowy. W tym czasie można zadbać o organizację kredytu.

Przeczytaj: Organizacja szafy – jak powinna wyglądać?

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz