Zdjęcie do tekstu - Wilda - inwestycje mieszkaniowe

Wilda – inwestycje mieszkaniowe

Jakie oczekiwania mają poznaniacy względem własnych czterech kątów? Gdzie chcą mieszkać? Niezmiennie od wielu lat, kluczową rolę odgrywa lokalizacja. Znaczenie ma bliskość terenów rekreacji, komunikacji miejskiej czy placówek edukacyjnych. Liczy się też standard wykonania, a więc detale wykończeniowe, potencjał mieszkaniowy oraz ustawność pomieszczeń. Wilda – inwestycje mieszkaniowe w tej dzielnicy wyprzedają się najchętniej.

W Poznaniu nadal trwa boom mieszkaniowy. Jednak liczba atrakcyjnych działek pod zabudowę maleje. Wśród inwestycji, których atutem jest dogodna lokalizacja można wskazać Sikorskiego 8, kamienicę na Wildzie.

Dobra lokalizacja znaczy wiele. Park Jana Pawła II zapewnia wytchnienie po tygodniu pracy, komunikacja miejska podnosi komfort życia, a markety, restauracje i okoliczne sklepy zapewniają dostęp do niezbędnych każdego dnia udogodnień. Co ważne, do Starego Browaru czy AWF-u można tramwajem dotrzeć w kilka minut (a to informacja ważna dla klientów inwestycyjnych czy rodzin kupujących lokal z myślą o dzieciach lub wnukach).

Na poznańskiej Wildzie powstaje też kolejna inwestycja – Dębowy Skwer Poznań. Doskonała lokalizacja to nie jedyna jej zaleta.

Inwestycja Sikorskiego 8 jest już gotowa, a nowi mieszkańcy sukcesywnie się wprowadzają. W ofercie pozostało ostatnie dwupokojowe mieszkania o  podwyższonym standardzie i metrażu – od 43 do 54 mkw, każde z aneksem kuchennym. Ceny rozpoczynają od 7 375 zł za mkw. Lokale znajdujące się na parterze i pierwszych dwóch piętrach zostały całkowicie wyremontowane i przygotowane do zamieszkania (posiadają w pełni wykończone łazienki, pomalowane ściany, przygotowane podłogi i sporządzone projekty kuchni), zaś na trzecim piętrze oddawane są w standardzie deweloperskim. Tu zostało już tylko jedno ostanie mieszkanie z pięknymi świetlikami w dachu. Dodatkowo każdy lokal posiada własną piwnicę i miejsce postojowe na wewnętrznym dziedzińcu, na który można dostać się przez sterowaną pilotem bramę.

Na co jeszcze zwracają uwagę osoby szukające nowego M? Na jakość użytych materiałów, estetykę wykonania i termin realizacji, by jak najszybciej się wprowadzić. A to elementy, którymi wyróżnia się projekt Sikorskiego 8, bowiem inwestycja jest już gotowa, co oznacza, że nadchodzące święta można by spędzić już u siebie. 

Przeczytaj także: Inwestycje mieszkaniowe – Poznań.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz