Zdjęcie do tekstu - Winogrady - inwestycje

Winogrady – inwestycje

Poznańskie Winogrady – w pierwszym z trzech budynków osiedla Nowych Kosmonautów zawisła już wiecha. To najbardziej zaawansowany etap inwestycji, którego budowa zakończy się jeszcze w tym roku. Łącznie na realizowanym przez Monday Development osiedlu powstaną 344 mieszkania, co czyni je jednym z największych projektów powstających w tej części Poznania.

Osiedle Nowych Kosmonautów już dziś staje się charakterystycznym punktem przy ulicy Serbskiej w Poznaniu. W budynku obecnie równolegle prowadzone są prace elewacyjne oraz instalacyjne wewnątrz lokali. Jeszcze w lipcu inwestor zakłada zakończenie montażu wszystkich okien w tym etapie. Zaawansowanie budowy kolejnych budynków osiedla także postępuje. W drugiej, trzynastopiętrowej wieży trwa już wznoszenie ostatnich pięter.

Poznaj ranking najlepszych inwestycji w Poznaniu.

Projekt osiedla

Za projekt osiedla Nowych Kosmonautów odpowiedzialna jest pracownia Archikwadrat, a generalnym wykonawcą jest Unibep S.A. Z ofertą mieszkań zapoznać się można w biurze sprzedaży zlokalizowanym przy inwestycji, otwartym również w sobotę.

Jednym z atutów tego osiedla jest widok z ostatnich kondygnacji budynków. To za sprawą ich położenia na skraju osiedla Kosmonautów, przez co są najbardziej wysunięte w kierunku centrum miasta.

Winogrady – dlaczego warto?

Winogrady słyną z bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, co czyni lokalizację wygodną dla obecnych i przyszłych jej mieszkańców. Znajdują się tu duże obiekty handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie, czy dom kultury. Ponadto okolica wciąż się rozwija. W pobliskim centrum handlowym przy ul. Serbskiej otwarto klub fitness Fabryka Formy, a także sklep sieci Decathlon, do których przyszli mieszkańcy będą mogli bez trudu dotrzeć pieszo.

Sprawdź: Leasing nieruchomości – na czym polega?

Miłośnicy przemieszczania się po mieście rowerem również docenią tą lokalizację. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji przebiegają liczne ścieżki rowerowe, w tym znana ze swojego niezwykłego uroku Wartostrada. Komfortowo poruszać się można także rozbudowaną komunikacją miejską. Do Starego Rynku dostać się stąd można autobusem w zaledwie 15 minut, a dzięki realizowanej linii tramwajowej na Naramowice już niebawem liczba dostępnych rozwiązań komunikacyjnych jeszcze się zwiększy.

A może inwestycja w Second Home?

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz